Zjeżdżalnia wodna Szczyrk

80 metrów wodnych przyjemności

Zjeżdżalnia wodna w Szczyrku to jedyna tego typu atrakcja letnia nie tylko w Szczyrku, ale i całym Beskidzie Śląskim. To jedna z najdłuższych dmuchanych zjeżdżalni dostępnych w całej Polsce!

Zjeżdżalnia wodna w Szczyrku

Niniejsza zjeżdżalnia wodna stanowi prawdziwą gratkę dla wszystkich osób, które lubią łączyć ciepłe, słoneczne dni z niezapomnianą przygodą i chęcią ochłody. Szczyrkowska dmuchana zjeżdżalnia wodna mierzy aż 80 metrów długości i kończy się małym basenem. Służy on do bezpiecznego wyhamowywania osób korzystających z atrakcji.

Choć zjeżdżalnia wodna jest w Szczyrku dostępna dopiero od 2019 roku, to zdaniem wielu turystów, jest jedną z najlepszych letnich atrakcji w Szczyrku. Gwarantuje świetną zabawę i mnóstwo adrenaliny oraz stanowi znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu i nudę!

Doskonała lokalizacji zjeżdżalni wodnej sprawia, że jest ona chętnie odwiedzana zarówno przez mieszkańców, jak i turystów z całego Szczyrku. Mieści się bowiem niedaleko centrum miasta, centrum zabaw dla dzieci i nie tylko.

Godziny otwarcia zjeżdżalni wodnej w Szczyrku

Osiemdziesięcio-metrowa zjeżdżalnia wodna jest czynna w okresie letnim, w słoneczne i ciepłe dni. W 2021 roku informacje na temat godzin otwarcia zjeżdżalni zostaną opublikowane bliżej lata. 

Cennik zjeżdżalni wodnej w Szczyrku

  • 1 zjazd 5 zł
  • 10 zjazdów 20 zł
  • bez limitu zjazdów 30 zł

Kontakt do właściciela atrakcji

Więcej informacji na temat atrakcji można uzyskać:

Lokalizacja zjeżdżalni wodnej w Szczyrku

80-metrowa zjeżdżalnia wodna w Szczyrku zlokalizowana jest przy ul. Górskiej 7a, 43-370 Szczyrk, w pobliżu stoku Beskidek.

Do zjeżdżalni możesz:

  • dojść z centrum Szczyrku ulicą Górską,
  • przyjechać samochodem,
  • przyjechać rowerem elektrycznym z naszej wypożyczalni rowerów.
Odwiedź Szczyrk i korzystaj z wielu jego atrakcji

Niniejsza atrakcja wodna dostępna jest wyłącznie w sezonie letnim. Można ją znaleźć w wyszukiwarce Google m.in. pod takich hasłami jak: basen szczyrk, aquapark szczyrk, szczyrk aquapark, basen w szczyrku, baseny w szczyrku, szczyrk park wodny, aquapark okolice szczyrku, aquapark szczyrk i okolice, aquapark w szczyrku, aquapark w szczyrku lub w okolicy, basen szczyrk cennik, basen szczyrk godziny otwarcia, basen szczyrk i okolice, basen w szczyrku cennik, szczyrk basen aquapark, szczyrk basen odkryty, szczyrk basen otwarty, aquapark blisko szczyrku, aquapark koło szczyrku.