WYPOŻYCZALNIA

Ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych krajobrazów, aktywnie spędzony czas, poznawanie nowych terenów to kilka z wielu zalet, które dzięki naszym rowerom będziesz mógł doświadczyć. Dlatego zapraszamy do największej wypożyczalni rowerów w Szczyrku. Wypożycz i aktywnie wypoczywaj.

Znajdziesz u nas rowery niemieckiej, wiodącej marki Haibike. Do dyspozycji przekazujemy rowery elektryczne, górskie MTB, dziecięce wraz z pełnym wyposażeniem oraz akcesoriami.

ROWERY ELEKTRYCZNE
FULL

Rowery górskie z silnikiem elektrycznym z pełnym zawieszeniem ( amortyzatory z przodu i z tyłu ). Szerokie opony. Do komfortowej jazdy w trudnym górskim terenie.

ROWERY ELEKTRYCZNE HARDTAIL

Rowery górskie z silnikiem elektrycznym z przednim amortyzatorem. Szerokie opony. Do komfortowej jazdy w górskim terenie i po szutrach.

ROWERY GÓRSKIE MTB FULL

Rowery górskie z pełnym zawieszeniem ( amortyzatory z przodu i z tyłu ). Szerokie opony. Do komfortowej jazdy w trudnym górskim terenie.

ROWERY GÓRSKIE MTB HARDTAIL

Rowery górskie z przednim amortyzatorem. Szerokie opony. Do komfortowej jazdy w górskim terenie i po szutrach.

ROWERY DZIECIĘCE

Rowery dla dzieci – tradycyjne oraz tzw „biegówki”.

AKCESORIA

Kaski, ochraniacze na kolana i łokcie, foteliki rowerowe dla dzieci

KONTAKT

Wypożyczalnia rowerów.
Beskid Sport Arena
ul.Grzybowa 1,
43-370 Szczyrk
E-mail: info@trip2bike.pl
E-mail: szkola@beskidsportarena.pl
Telefon: +48 609 005 040

DLACZEGO MY?

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, który łączy pasja. Aktywność, sport, natura to nasze drugie imię. Zrobimy wszystko aby Cię tym zarazić.

Trip 2 Bike 2019