ENDURO TRAILS Bielsko-Biała

Długość: 30 km ( w sumie )
Trudność: dla początkujących
Czas: dowolny

Bielsko-Biała jest położone w malowniczym terenie, otoczone górami. To właśnie czyni go idealnym miejscem do uprawiania kolarstwa górskiego. Na przestrzeni ostatnich lat powstał tutaj kompleks górskich ścieżek rowerowych Enduro Trails. Jest to największy w Polsce system tras znany i lubiany w Europie. Wszystko położone jest w masywie Klimczoka między Kozią Górą a Szyndzielnią. Trasy w kompleksie są jednokierunkowe o łącznej długości około 30km. Ścieżki mają różne stopnie trudności, począwszy od bardzo łatwych, średnich a kończąc na poziomie wysoko zaawansowanym.

Nawierzchnia jest bardzo urozmaicona, znajdują się tu ścieżki utwardzane, równe oraz całkowicie naturalne z wieloma przeszkodami (korzenie, kamienie, uskoki).
Atutem okolicznych gór jest dodatkowa ilość tras rowerowych zbudowana przez lokalnych „bikerów”. Dzięki takiej różnorodności każdy amator kolarstwa górskiego jak i zaawansowany kolarz znajdzie coś dla siebie. A po wyczerpującej jeździe, u podnóża Stefanki, na bielskich „Błoniach” można odpocząć i zjeść w klimatycznym, rowerowym barze.

To wszystko czyni, że Bielsko-Biała jest polską stolicą enduro.

KONTAKT

Wypożyczalnia rowerów.
Beskid Sport Arena
ul.Grzybowa 1,
43-370 Szczyrk
E-mail: info@trip2bike.pl
E-mail: szkola@beskidsportarena.pl
Telefon: +48 609 005 040

DLACZEGO MY?

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, który łączy pasja. Aktywność, sport, natura to nasze drugie imię. Zrobimy wszystko aby Cię tym zarazić.

Trip 2 Bike 2019